Приховане застосування збудників: чи реально непомітно збудити чоловіка?

Багато жінок, які витратили багато часу і коштів на пошуки непомітного збуджуючого препарату для свого чоловіка, так і не досягають потрібного результату. Частіше за все тому, що не знають який збудник підходить для тієї чи іншої ситуації, і як його правильно застосовувати

Не покладайтеся лише на таблетки

Усім тим, хто шукає чоловічий збудник сексуальної активності для прихованого застосування потрібно зрозуміти, що жоден засіб для підвищення потенції і посилення ерекції не викликає самовільного збудження. Це стосується як лікарських, так і як лікарських, так і нелекарственних препаратів препаратів. І марно подвоювати дозу збудника або застосовувати одночасно кілька різних збудників – цим ви не досягнете потрібного ефекту, а в деяких випадках просто нашкодите здоров’ю.

Збуджуючі засоби для чоловіків спеціально створені таким чином, щоб ерекція не з’являлася раптово і спонтанно. І зроблено це, головним чином, для зручності користувачів. Тому якщо вам обіцяють збудник, від якого чоловік моментально захоче сексу і у нього сама по собі з’явиться ерекція, ви повинні розуміти, що це завідомо неправдива інформація від недобросовісних продавців.

Правда в тому, що прийняв збудник чоловіка в будь-якому випадку потрібно сексуально стимулювати – ласками ерогенних зон, зовнішнім виглядом, збудливими словами і т.д. І тільки коли з’явиться природне збудження, в організмі включиться прийнятий стимулятор, забезпечуючи потужну ерекцію для тривалого сексу. Так що силу і тривалість ерекції довірте збудника, а от сексуальне збудження повинна забезпечити жінка.

Ефективність дорівнює формі випуску

У пошуках збудника, який можна застосовувати приховано, без відома чоловіка, потрібно враховувати залежність ефективності секс-стимуляторів від їх форми випуску.

Найбільш ефективні збудники в капсулах, т.к. при їх виробництві застосовуються поєднання найбільш потужних стимуляторів статевої активності рослинного і тваринного походження. Ефективність таких збудників приблизно дорівнює 90-95%, час дії від трьох годин і більше (в цілому стимулюючий ефект зберігається протягом доби). Хочете купити збудник в капсулах? Але вони не призначені для прихованого застосування.

Розламувати капсули, намагаючись непомітно розчинити їх вміст в напоях або їжі марно – у більшості компонентів гіркий нічим не перебивай присмак і чоловік відразу ж відчує сторонні домішки. Природна гіркоту кави чи пива також не приховає присмак збудника. Крім того, спроби розчинити капсулу в пиття або їжі порушать чітко вивірену дозування: 1 штука з невеликою кількістю води. Менша концентрація – і результату не буде. Візьмете більше – нашкодите здоров’ю.

Тому, якщо для вас важливий ефект, чоловік повинен приймати збуджуючі капсули свідомо. Якщо ж першорядне значення має непомітність збудника, вам доведеться використовувати краплі, розчинні порошки і таблетки. Хочете купити непомітний збудник? Однак враховуйте, що при всій своїй непомітності у цих препаратів менша ефективність дії в порівнянні з капсулами.
У що їх додавати

Практично всі збудники для чоловіків розраховані на додавання в різні напої. Найчастіше жінок цікавить додавання збудника в чай, кава, пиво або вино. Але тут є важливі нюанси, які потрібно враховувати.

Для гарячих напоїв, таких як чай і кава, найбільш підходять розчинні таблетки або цукор зі стимулюючими добавками. Таблетки найчастіше містять кантаридин, він же іспанська мушка. Кантаридин забезпечує приплив крові до статевих органів, завдяки чому підвищується їх чутливість і швидше з’являється ерекція. Хочете купити збуджуючі таблетки з іспанською мушкою?

Також для гарячих напоїв підходить цукор з збудливим ефектом. Найчастіше в його складі рослинні афродизіаки, що знімають втому і активізують сексуальну функцію. Але потрібно розуміти, що прийом іспанської мушки або секс-цукру не викличе миттєвого збудження, тобто чоловік після чашечки кави з таким збудників не накинеться на жінку з метою зайнятися сексом. Це лише додаткова стимуляція. З такими збудниками чоловікові фізично і психологічно буде легше налаштуватися на секс, але це тільки половина роботи щодо порушення. Іншу половину повинна взяти на себе жінка.

Для забарвлених безалкогольних напоїв (кола, соки) можна застосовувати будь-які збудники у формі таблеток або крапель. У крапель на основі комплексу рослинних афродизіаків, як правило коричневий відтінок, який успішно маскується в колі. Апельсиновий сік відмінно маскує порошки і розчинні таблетки.

А от для мінеральних вод і прозорих освітлених соків краще використовувати краплі на основі іспанської мушки, т.к. вони переважно безбарвні. Купити безбарвні збуджуючі краплі?

Що стосується додавання збудників в алкогольні напої, то тут інструкції виробників однозначні: будь-які дози алкоголю притупляють дію всіх відомих збудників сексуальної активності. Якщо ви додасте збудник в келих пива або вина, ніякої шкоди здоров’ю це не принесе, однак і збудливий ефект може знизитися наполовину або навіть більше.

Не рекомендується, однак допускається додавання в легкий алкоголь (пиво, вино) збудників у формі крапель на основі спиртовмісної настоянки. Втім, вплив якого збудника суто індивідуально. У нашій практиці були випадки, коли збуджуючі капсули приймалися разом зі слабким і навіть міцним алкоголем, але чоловік відчував їх дію повною мірою. Хоча повторимося – робити цього не слід. Крім того, у всіх випадках потрібно строго дотримувати вказану виробником дозування для кожного збудника.

І головне, пам’ятайте: непомітно збудити (надати збудження) чоловіка можна, але навіть ідеально підібраний збудник не зробить за жінку всю роботу – потрібно докласти і свої зусилля.

По матеріалам http://fitofarma.net/?dept=2

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.