Рекомендації жінкам за вправ для схуднення в тренажерному залі


Багато жінок помилково припускають, що в тренажерному залі можна тільки нарощувати м’язи, але не схуднути. Однак при правильному підборі комплексу вправ для схуднення в тренажерному залі жінки здобувають струнку, красиву і підтягнуту фігуру. Але для досягнення максимального ефекту потрібна спеціальна підготовка. Не можна приступати до посилених тренувань без підготовки.

Щоб придбати гарну фігуру з допомогою тренажерів, необхідно чітко дотримувати всі інструкції тренера, а заняття повинні бути регулярними. Важливо правильно чергувати режим відпочинку з навантаженнями, а також підібрати для себе індивідуальний раціон збалансованого харчування.

У кожної людини є індивідуальні фізичні особливості і свої проблемні зони. Але тренування повинні бути націлені не тільки на проблемну зону, а на всі групи м’язів, тому можна використати тільки один вид тренажерів. Заняття для схуднення в тренажерному залі повинні бути різноманітними, цікавими, ви не повинні відчувати дискомфорт при їх виконанні.

У жінки, що займається в тренажерному залі, харчування повинне бути різноманітним, але з невеликим вмістом вуглеводів (кондитерські, макаронні вироби). У раціон треба включати більше овочів і фруктів, біле куряче м’ясо, киселі, кисломолочну продукцію. Необхідно зменшити обсяг споживаних продуктів за вечерею. Зведіть до мінімуму вживання солі: вона затримує вологу, а разом з нею і виведення непотрібних шлаків.

До і після тренування не слід їсти протягом години, щоб енергія, витрачена на заняття, не пішла на спалювання з’їденого. Процес спалювання жиру після тренування триває деякий час. Переборіть себе, не кидайтеся відразу ж на кухню, краще випити склянку чистої негазованої води – це допоможе на якийсь час притупити відчуття голоду.

Схуднення в тренажерному залі не відбувається стрімко, як би вам цього не хотілося, але такий спосіб скинути зайві кілограми вважається самим здоровим і ефективним. Тому треба зібрати волю в кулак і не пропускати тренування. У залежності від вихідної ваги жінки втрата до 3-4 кілограмів в місяць вважається нормою.

В результаті вправ для схуднення на тренажерах позитивні емоції від втрати зайвих кілограмів і поліпшення м’язового тонусу будуть стимулювати вас на продовження тренувань і вживання здорової їжі. У комплексі з посиленими і різноманітними тренуваннями раціональне харчування допоможе вам швидше позбавитися від зайвої ваги і знайти відмінну форму.